Türkiye’nin en deneyimli Veri Kurtarma merkezlerinden biriyiz.

0312 431 01 44

Lütfen Dikkat Verileriniz mi Kayboldu? Ne mi yapmalısınız?

Hemen Öğrenin

HAKKIMIZDA

Veri Kurtarma Ofisi olarak 2000 yılından günümüze  teknolojik olarak en iyi yazılım ve donanım ekipmanları ile verilerinizi başarılı bir şekilde geri getirmekteyiz.  Kişisel veya şirket içinde kullandığınız cihazlara medyalara bakmaktayız. 

Profesyonel  laboratuvar ortamında tüm imkanları kullanarak bozuk, düşmüş veya silinmiş verileri geri getirebiliyoruz. Yazılımlar lisanslıdır. Veri kaybı yaşadığınız  medyaları analizini ücretsiz olarak yapmaktayız. Veri gizliliği önem verdiğimiz hizmetlerden başında gelmektedir. Verileriniz sadece size gösterilmektedir. Veriler teslim edildikten sonra sistemimizden tamamen silinmektedir. 


Dahili Diskler : 3,5” Ide - Sata, Kasa Diskleri, Server Sas diskleri,  2,5” ide - Sata Laptop Diskleri,  SSD , 3,5” Dvr Cihazları, Harici Diskler: 3,5” Sata – ide- Usb diskler, 2,5” ide – Sata- Usb , Usb 2.0 Usb 3.0  Hafıza Kartı : SD Kartlar, Micro SD kartlar, MMC kartlar, Compact Kartlar, Flash Diskler CD ve DVD , Ses Kayıt Cihazları, Kamera, Fotoğraf Makinası, Nas ve Sas Depolama Birimleri

REFERANSLAR

Bayındır 1 Sokak 22/8 Kızılay Çankaya/Ankara